بنــام خالـق هستـی

گروه تولیدی مبلمـان اداری تکنـو سـیسـتم با بیش از چهـار دهه سابقه در صداقت کلام می گوید: آرزوی ما سربـلندی و موفقیت  روز افزون کشور عزیزمان و فرزندان ایران زمین است.مجموعه تکنو سیستم سابقه 40 ساله خود، بیش از صدها پروژه عظیم را در نهایت کیفیت و سرعت تجهیز و اجراء نموده و همواره مورد تقـدیر قرار گرفته است.

امـروز به لطف خداوند منان، با همت و تلاش فرزندان ایـران زمیـن و با بـکارگـیری ماشین آلات پیشرفته و دقیق و بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص، امیدوار است سهمی هرچند اندک در پیشبرد سطح کیفی این صنعت داشته باشد.امید است با رعایت اصول مشتری مداری افتخار همکاری با کلیه سازمان ها، نهادها، شرکت های دولتی و خصوصی و فروشگاه های معتبر در سطح کشور را داشته باشیم.

 

استانداردها و گواهینامه ها   

گواهي نامه استاندارد ISO 9001

گواهي نامه استاندارد اجباری از موسسه استاندارد برای کلیه صندلی های گردان

گواهی نامه ثبت علامت انحصاری تجاری

        

 

 

کنترل کیفیت در تکنو سیستم    

يکي از اصلي ترين وظایف شرکت تکنوسیستم افزايش کيفيت در جهت احترام به سفارش مشتري مي باشد. لذا واحد کنترل کيفيت در شرکت تکنوسیستم متناسب با سيستمهاي کيفي روز دنيا حرکت نموده و ارتقا داده می شود.

به اين ترتيب وظيفه واحد کنترل کيفيت سنگين تر و همچنین کنترل ها از مرحله خريد مواد خام و اوليه آغاز میشود. کليه قطعات و مواد اوليه در مرحله ورود به سازمان و پس از آن در حين توليد و نهايتا در زمان تبديل به محصول نهايي با اتکا به چک ليست هاي دقيق کنترلي، آزمايشها و تستهاي منظم و جامع کنترل مي گردند.

در مراحل مختلف کنترل و بازرسي جهت تائيد کيفي محصولات، آزمونهاي عملکردي و دوام صورت مي گيرد. با همين رويکرد آزمايشگاه مجهز جهت واحد کنترل کيفيت تدارک ديده شده که با آخرين تستها و استانداردهاي روز دنيا مشغول به کار مي باشد.لازم به ذکر است که به کليه محصولات، امتياز کيفي تعلق مي گيرد و اين امتیازات به صورت ماهانه جمع بندي شده و در کميته هاي کنترل کيفيت مورد تحليل قرار ميگيرد تا اقدامات مقتضي جهت بهبود هر چه بيشتر کيفيت محصولات صورت پذيرد.

   آرزومندیم همسفر همیشگی شما تا نهایت کیفیت و زیبایی باشیم.

j